top of page

TURKEY ANKARA

ELYA CENTER

ROYAL TOWER

E-Katalog İndirmek İçin PDF İkonuna Tıklayınız

İşinin En İyileri ve İmaja Önem Verenler İçin

Elya Royal Tower’ın 3 bölümünden, en kolay ulaşılabilen en alttaki ilk bölümünü, ofis kullanıcıları için ayırdık. Misafirlerinizi de unutmadık! Siz ya da Elya Royal Tower’daki ofisinize gelecek misafirleriniz; özel şöförlü havalimanı transferi, oto kiralama gibi tüm hizmetler ile iç içe olacak.

Ankara’da yaşam için çıtayı en tepeye koyduk! Elya Royal Tower’da ofis katlarından sonra başlayan iki bölüm, zirvede yaşam arayanlar için hazırlandı. Herkesin zevkine önem veriyoruz diyerek hiç bir detayı da atlamadık... 1+1.5, 2+1, ve 3+1 daire seçenekleri ile kendinize ya da ailenize en uygun daireler Elya Royal Tower’da.

Üst düzeydeki güvenlik önlemleri ile telefonunuzla evinizi anında kontrol edebilir, 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz ambulans birimimize bir tıkla bağlanabilirsiniz. Kartlı geçiş sistemi, CCTV, giriş kontrol, plaka tanıma gibi ileri düzey güvenlik sistemimiz ve özel eğitim almış güvenlik personelimiz ile güvendesiniz.

Hem yaz hem de kış aylarında hizmet alabileceğiniz yüzme havuzu, fitness salonu, spa merkezi ve oyun odalarımız Elya Royal Tower’da.

Elya Center / Royal Tower (2015-2020)

ŞEHİR                : Ankara

PROJE AMACI  : Elya Center AVM ve Elya Royal Tower Residence Home-Ofice Gökdelen Projesi

PROJE HACMİ  : Brüt 100.000m2 -Kiralanabilir 55.000m2 - 1600 Kapasiteli Otopark

PROJE YÜKSEKLİĞİ : 210 Metre

bottom of page